Nasza firma "Zorza" powstała w 1958r w przy ulicy Słowańskiej w Nysie w miejscu gdzie swoją siedzibę ma po dzień dzisiejszy. Została założona przez Józefa Głowackiego, który swoje pierwsze doświadczenie zdobył pracując na stanowisku konserwatora w nie istniejącej już ale prężnie działającej w okresie powojennym fabryce świec.
Jak wynika z dokumentów rejestrowych i ówczesnych realiów głównym profilem był "Przerób świec z okapów". W późniejszych latach naszym głównym zajęciem była produkcja. Zaczynaliśmy bardzo skromnie w miarę możliwości i potrzeb doskonaląc metody produkcyjne i wdrażając nowe technologie. W latach 90-tych zajęliśmy się również produkcją zniczy. W chwili obecnej oferujemy szeroką gamę świec i zniczy, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Firma nasza dysponując wieloletnim doświadczeniem korzysta z najnowocześniejszych zdobyczy techniki. W celu doskonalenia naszych wyrobów by odpowiadały światowym standardom i w pełni zaspakajały potrzeby najbardziej wymagających Klientów, w zależności od potrzeb wykorzystujemy tradycyjne sposoby produkcji jak i nowoczesne technologie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sklep ZPH Zorza wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług i podniesienia komfortu użytkowania strony. Pełne informacje o "ciasteczka" znajdą Państwo tutaj.